طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید


تیم طراحی سی اس ام نگار طراحی اپلیکیشن خبری ، اپلیکیشن فروشگاهی ، اپلیکیشن درسی ، و اپلیکیشن مذهبی با استفاده از متدهای به روز و استاندارد بوت استرپ جهانی توسط تیم ما تهیه گردیده است . و با حساسیت های کاربران نسبت به گرافیک محیطی تیم ما با کادری مجرب و دارای تجربه چندین ساله طراحی  در طراحی اپلیکیشن اندروید با محیط گرافیکی بسیار بالا با ترکیب رنگ مناسب با تجزیه و تحلیل زنگ های گرافیکی محیطی بسیار جذاب و کاربر پسند طراحی می نماید.


اگر شما نیز قصد دارید برای کسب و کار آنلاین خود اپلیکیشن فروشگاهی بسازید در نظر داشته باشید که درصد بالایی از کاربران از موبایل هایی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. پس اولویت شما نیز طراحی اپلیکیشن اندروید باید باشد. ولی مشکل دیگری که شاید شما را از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی منصرف کند هزینه های بالای طراحی است. ما با در نظر گرفتن بودجه شما اقدام به طراحی انواع اپلیکیشن اندروید می نماییم.طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

بسیاری از کسب و کارها اهمیت داشتن سایت و اپلیکیشن فروشگاهی را دریافته اند. اما به علت نداشتن منابع مالی مناسب، از هزینه های جدید اجتناب می کنند. به ویژه اینکه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای می تواند بعضا تا چند ده میلیون نیز هزینه داشته باشد. پس این افراد با وجود دریافتن لزوم این کار ناچار از آن سر باز می زنند. البته در برآورد قیمت طراحی اپلیکیشن به عوامل مختلف فنی و تعداد ساعات کاری باید توجه داشته باشیم. هزینه طراحی اپلیکیشن بستگی به تعدادی از عوامل مورد نیاز برای موفقیت اپلیکیشن دارد و شامل طراحی ایده، نوع و پیچیدگی محصول، تعداد سیستم عامل های پشتیبانی کنند، طراحی سفارشی و پشتیبانی پس از انتشار است.


با استفاده از سورس برنامه خبری اندروید برای خود یک اپلیکیشن خبری حرفه ای راه اندازی کنید و آن را مدیریت کنید. کنترل محتوای این برنامه توسط پنل مدیریت تحت وب انجام می شود که میتوانید خبر های جدید منتشر کنید، ویرایش کنید یا حذف کنید. قابلیت های بیشتر برنامه را در تصاویر مشاهده کنید. قسمت سرور برنامه به زبان php و از بانک اطلاعاتی MYSQL استفاده می کند. این سورس بصورت اختصاصی توسط اسکریپت سی ام اس نکار فارسی و راست چین سازی شده است.با استفاده از سورس برنامه آشپزی می توانید آموزش آشپزی راه اندازی کنید و یا مدیر یک آموزشگاه آشپزی هستید می توانید با این برنامه به کاربران خود آموزش آشپزی دهید اندروید وظیفه این اپلیکیشن آشپزی ارائه انواع دستور پخت های آشپزی می باشد و با توجه به مجموعه ای که انتخاب می کنید نحوه درست کردن غذا های مختلف را می توانید مشاهده کنید.یک پیشنهاد عالی برای افرادی که میخوان یک اپلیکیشن اندرویدی حرفه ای با موضوع دانلود موزیک درست کنند! با استفاده از سورس موسیقی آنلاین شما می توانید برنامه ای بسازید که بصورت ریموت (Json) اطلاعات را از پنل مدیریت دریافت می کند و در برنامه نمایش می دهد و دیگر نیاز نیست برای هر تغییر کوچکی در برنامه، مجددا ورژن جدیدی ارائه کنید مگر تغییرات خیلی خاص! یکی از قابلیت های مهم این سورس امکان دانلود موزیک ها برای کاربران می باشد.
اشتراک گذاری :

فرم سفارش

 سفارش شما با موفقیت ثبت شد. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.
خطا: لطفا دوباره امتحان کنید